Закарпатців просять не смітити в лісах і не викидати сміття в річки

квітня 14 / 2018
Закарпатців просять не смітити в лісах і не викидати сміття в  річки
Під час останньої ревізії Державна екологічна інспекція у Закарпатській області працівникам державної лісової охорони видано припис, притягнуто до адміністративної відповідальності 32 посадові особи лісогосподарства на загальну суму штрафів 4896 гривень за сміття.

Окрім того, працівники державної лісової охорони регулярно прибирають сміття у лісових масивах. Інколи, як це заплановано на наступний тиждень, навіть не на своїй території.

А це додаткова турбота лісових господарників. Нехай і додаткова, нехай неоплачувана, але ставляться вони до неї відповідально, щоб і ті, хто не пов’язаний із лісовою галуззю, полюбили ліс, шанували його та про красу берегівських лісів понесли звістку і в далекі світи.

Та як не гірко нині констатувати, але весняний моніторинг рекреаційних пунктів та лісових угідь засвідчив: ще частішими стали тут випадки вандалізму, нахабного їх засмічення, як і довколишніх лісів.

Відтак лісівники закликають громадськість більш відповідально ставитися до навколишнього середовища та берегти лісові масиви, не спалювати і не викидувати сміття у лісфонд, річки або потічки, повідомили у прес-службі ЗОЛМГ.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар