Весняні приготування в Іршавській ОТГ

квітня 07 / 2018
Весняні приготування в Іршавській  ОТГ


Перед Великоднем кожен господар приводить до порядку свою будівлю та подвір’я. Жителі міста проводять генеральне прибирання у будинках та наводять лад на прилеглих територіях. ОТГ не виняток - проводилась певна робота по саночистці, щоб зустріти свята в охайному і прибраному місті та селах.

Цьогорічна погода посприяла у роботі комунальної служби. Підприємство «Тепло Місто» провело обрізку дерев, розчистку канав, досить непогано попрацювали на відрізку вздовж вузькоколійки, від автостанції до ЗОШ №1 та русел річок Іршавка та Синявка.

Було розчищено та приведено до ладу площу біля пам'ятника Воїнам-визволителям та парковку біля стоматологічної поліклініки, здійснено обрізку крон сакур, які на цьому тижні діти рясно прибрали у писанкове вбрання.

Також, комунальники виконали довгоочікувану реконструкцію та посадку клумби на "п'ятачку". На інших підприємці теж висадили квіти.

Минулого тижня було замінено світильники на нові по вул. Білецька, частково відремонтовано освітлення по вул. Фединця.

Завдяки начальнику Іршавського РЕМ Киніву Василю та колишньому члену виконкому Чийпешу Олександру проведено освітлення до Свято-Василівського храму на Набережній.

Останні декілька днів у міському парку активно прибирали, обрізали кущі та зрізали сухі гілки, зокрема і на ділянці де буде незабаром встановлено сучасну площадку для велоспорту.

У середу частково здійснено ямковий ремонт по вул. Шевченка, від центрального мосту і до супермаркету «Барва».

На жаль не все заплановане до Великодніх свят вдалося зробити. Зокрема не було замінено вуличне освітлення на центральних вулицях міста та у с. Лоза, не зроблено асфальтобетоном ямковий ремонт на центральних вулицях міста та деякі інші роботи, але все сподіваємося проведено в найближчий час.

Як бачимо багато чого ще потрібно зробити і зусилля міськвиконкому спільно з жителями міста спрямовані на те, що б ми зустріли як Великдень так і всі інші свята у чистому та зручному для життя місті.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...