Хустянка Вероніка Жураковська повернулася …і одразу покинула школу панянок (ФОТО)

квітня 04 / 2018
Хустянка Вероніка Жураковська повернулася …і одразу покинула школу панянок (ФОТО)
Після кількох тижнів у реабілітаційному центрі пацанка не змогла «наздогнати» інших учениць.

У Школі панянок Вероніка була лише перші три дні. Потім її на кілька тижнів відправили на лікування від наркотичної залежності до реабілітаційного центру

– Я вдячна Ользі Фреймут, що відправила мене у центр, – зізналася Вероніка. – Вона сказала мені в той день, що я не повинна здаватись, а маю бути сильною; що повинна ставити цілі та йти до них. Це, мабуть, була найкраща порада, яку я запам’ятала.

Але з першим же випробуванням Вероніка так і не змогла впоратися. Пацанка навідріз відмовилася кататися на конях. Обґрунтувала це болем у спині.

– Вероніка прикро вразила, – зізнався заступник директора Андрій Бурлуцький. – Я приїздив до неї у клініку. Вона була так зворушена! Виказувала бажання повернутися до школи та перемогти. Я не розумію, що змінилося на випробуванні, чому вона не лише підвела себе, а й фактично підставила команду. Особисто для мене не зрозуміло, як можна відмовитися від чогось, навіть не спробувавши.

Через безініціативність та відмову брати участь у випробуваннях викладачі були змушені попрощатися з Веронікою. Та навіть за такий короткий час у Школі, каже пацанка, вона, все ж, навчилась дечого.

– Зараз я взагалі не вживаю ні наркотиків, ні алкоголю,покинула пити енергетики, – каже екс-учениця Школи панянок. – Кардинально змінила свій стиль. У моєму гардеробі тепер багато суконь міді, спідниць. Я сама почала шити та продавати одяг. Хочу розвинути свій бізнес у Польщі. А ще я відпустила волосся.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...