На Закарпатті належним чином забезпечують публічну безпеку та оперативно реагують на злочини

квітня 02 / 2018
На Закарпатті належним чином забезпечують публічну безпеку та оперативно реагують на злочини


Під час масових заходів, що відбулися на Закарпатті протягом трьох місяців 2018-го року, поліція забезпечила публічну безпеку належним чином. Порушень громадського порядку правоохоронці не допустили.

Закарпатські поліцейські постійно охороняють спокій громадян на території області. У посиленому режимі поліція працює під час масових заходів. За три місяці цього року у області вже відбулося понад 220 зібрань, у яких взяли участь майже 80 тисяч громадян. Це майже удвічі більше, аніж за аналогічний період минулого року.

Місію охорони публічної безпеки під час зазначених заходів учасникам зібрань гарантували 1814 поліцейських.

Попри різні настрої громадян, закарпатській поліції вдалося взяти ситуацію під контроль та не допустити будь-яких порушень під час їх проведення.

До справи охорони громадського порядку працівники Управління превентивної діяльності залучають представників громадських формувань та охоронних фірм, які залюбки йдуть на контакт та за необхідності виходять на спільні патрулювання разом з поліцейськими.

Тож закарпатці та гості краю можуть бути впевнені в тому, що їх безпека у надійних руках. Поліція готова у будь-який момент прийти на допомогу.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...