Поліція Закарпаття долучилася до відзначення четвертої річниці з дня створення Нацгвардії України (ФОТО)

березня 26 / 2018
Поліція Закарпаття долучилася до відзначення четвертої річниці з дня створення Нацгвардії України (ФОТО)
В Ужгороді відбулися урочисті заходи, приурочені до 4 річниці з дня створення Нацгвардії України. Участь у відзначенні взяв і начальник Головного управління Нацполіції в Закарпатській області Роман Стефанишин.

Сьогодні, 26 березня, у військовій частині 3002 Нацгвардії України в Ужгороді відбулися урочистості з нагоди відзначення 4 річниці з Дня створення військового формування з правоохоронними функціями, під назвою Національна гвардія. Підпорядковується підрозділ Міністерству внутрішніх справ України, а отже працює спільно з Нацполіцією та іншими правоохоронними органами. Їх представники завітали до установи сьогодні, аби висловити вітання з нагоди чергової річниці спецпідрозділу.

З вітальним словом перед присутніми виступив начальник Головного управління Нацполіції в Закарпатській області полковник поліції Роман Стефанишин. Користуючись нагодою, він відзначив найкращих працівників Нацгвардії почесними грамотами за сумлінну службу.

Головне управління Нацполіції в Закарпатській області долучається до всіх вітань та бажає представникам Національної гвардії України сили та наснаги у виконанні покладених на них функцій.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...