Закарпатські рятувальники продовжують навчати дорослих і малих основним правилам безпеки життєдіяльності

березня 23 / 2018
Закарпатські рятувальники продовжують навчати дорослих і малих основним правилам безпеки життєдіяльності

23 березня іршавські рятувальники у селі Лоза провели громадську акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти". Для заходу вони обрали місцеву школу І-ІІ ступенів. Розпочався просвітницький захід з показу працівниками ДСНС повчального фільму про різні надзвичайні події та дії у разі їх виникнення. Також учням 3-8 класів та персоналу довели основні вимоги пожежної безпеки та безпечної життєдіяльності населення, зокрема: при експлуатації побутових електроприладів, під час літнього відпочинку на природі та поблизу водоймищ, при виникненні пожежі, погіршенні погодних умов, при виявлені вибухонебезпечних та інших маловідомих предметів. Також розповіли про особливості професії рятувальника та перевірили школярів на знання номеру телефону Служби порятунку.

Далі діти ознайомилися з тактичними можливостями пожежно-рятувального автомобіля та спеціального пожежно-технічного обладнання. Також рятувальники дали можливість кожному учаснику заходу відчути себе справжнім вогнеборцем: усі бажаючі приміряли на себе бойовий одяг рятувальника та посиділи за кермом пожежного автомобіля.

Учні та персонал навчального закладу відмітили значимість професії рятувальника для забезпечення безпечної життєдіяльності населення.

А хустські рятувальники, напередодні, вирушили селом Велятино аби навчити місцеве населення правилам безпеки життєдіяльності. Так, працівники Хустського міськрайвідділу нагадали селянам правила безпеки та поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру. Вони також оглянули житлові будинки на предмет правильного влаштування пічного опалення, електричної мережі та дотримання місцевими жителями правил пожежної безпеки. В результаті огляду приміщень працівники Служби порятунку вказали власникам будинків на виявлені порушення правил пожежної безпеки та запропонували шляхи для їх усунення.

Про безпеку життєдіяльності йшлося й у місцевій ЗОШ І-ІІ ступенів та в дошкільному навчальному закладі.

Усім проінструктованим фахівці ДСНС роздали листівки з правил пожежної безпеки.

У ДСНС України у Закарпатській області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар