Поліція Закарпаття долучилася до командно-штабних навчань з цивільного захисту

березня 20 / 2018
Поліція Закарпаття долучилася до командно-штабних навчань з цивільного захисту
На території Закарпаття розпочався практичний етап командно-штабних навчань з органами управління та силами цивільного захисту, в яких активну участь беруть працівники поліції. Організатором тижневих навчань в краї є Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Сьогодні, 20 березня, співробітники Головного управління Національної поліції в Закарпатській області приступили до практичного етапу командно-штабних навчань, які проводять Державна служба з надзвичайних ситуацій та спеціально упобноважені органи Закарпатської ОДА. Перше повідомлення в рамках відпрацювання надійшло до Мукачівського відділу поліції про пошкодження житлових будинків, повалення дерев та дорожньо-транспортні пригоди через погіршення погодних умов. Керівництво поліції на місці одразу ж виділило необхідну кількість особового складу та транспорту для патрулювання території, яка була визначена для навчань, відповідальних для забезпечення громадського порядку та екіпажі для супроводження колони з автобусами, які можуть евакуювати людей.

Наступним повідомленням для перевірки готовності поліції до надзвичайних ситуацій стало інформування про аварію на залізничному переїзді. Цю навчальну ситуацію правоохоронці також оперативно відпрацювали. Участь у командно-штабних навчаннях беруть працівники майже всіх структурних підрозділів Головного управління Національної поліції, а також Управління патрульної поліції в Закарпатській області.

Поліція відпрацьовує всі визначені під час навчань легенди для покращення навичок вирішення завдань цивільного захисту в мирний час. Правоохоронці просять громадян з розумінням поставитися до збільшення присутності поліції в краї. Навчання триватимуть до 23 березня.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар