У Мукачево обирали «Міс МКТЕК 2018» (ВІДЕО)

березня 18 / 2018
У Мукачево обирали «Міс МКТЕК 2018» (ВІДЕО)


У Мукачівському кооперативному торгівельно-економічному коледжі обирали найгарнішу дівчину. Всього у конкурсі брало участь 11 конкурсанток.

Розпочали змагання за корону дефіле у національному одязі.Дівчата намагалися вразити суддів та усіх присутніх своїми талантами : малювання, гра на фортепіано, поезія, спортивний номер, танці та вокальні здібності. Також дівчата тішили глядачів виходами у спортивних костюмах та вечірніх сукнях. Ну і звичайно проявляли свої інтелектуальні здібності.

У концертній програмі були виступи від юних вихованців студії танцю, вокалістів краю, та найкращої дівчини – стендапера Закарпаття.

Всі конкурсанти здобули свої нагороди. Проте головні титули здобули лише троє учасниць. Другою віце-міс стала Юлія Дмитрієва, першою віце-міс Даніелла Додонова. А Міс МКТЕК 2018 року стала Галина-Софія Смужаниця.Саме ці троє дівчат автоматично потрапили до ряду конкурсанток «Міс Мукачево – beauty 2019».

Головна красуня коледжу отримала цінний приз – путівку на 2-ох до Європи та пообіцяла гідно виступити на наступному конкурсі краси.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...