Нові можливості: Автомобіль Karoq відтепер вироблятимуть на Єврокарі (ВІДЕО)

березня 17 / 2018
Нові можливості: Автомобіль Karoq відтепер вироблятимуть на Єврокарі (ВІДЕО)


Автомобіль Karoq, який був презентований в травні минулого року на Стокгольмському автосалоні, відтепер вироблятимуть на Єврокарі, єдиному в Україні заводі згаданої автомобільної марки. Саме завдяки запуску нової моделі, керівництво заводу має надію також збільшити кількість виробництва автомобілів.

Загалом потужність підприємства сягає близько 50 тис. автомобілів на рік, з можливістю збільшення їхньої кількості до 100 тис. Цього року через зменшення попиту на автомобільному ринку України, завод планує випустити трохи більше 7 тис. автівок. Хоча ця цифра й не надто велика, однак на фоні минулих років тенденція йде до збільшення, зазначає генеральний директор підприємства.

Присутні чеські партнери розповідають, український Єврокар, попри економічне становище країни, сьогодні залишається одним із лідерів з виробництва легкових автомобілів в Україні. Доволі високі позиції підприємство тримає й у загальному виробництві Шкоди Авто.Згідно проведених досліджень, наступні роки українському автомобільному ринку пророкують ріст.

Враховуючи ці дані, на заводі мають надію поступово збільшувати виробництво та, за можливості, розширити штат працівників.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...