Жан Рено попрощався з Закарпаттям (ФОТО)

березня 09 / 2018
Жан Рено попрощався з Закарпаттям (ФОТО)
Відомий актор, приїзд якого до Синевирської Поляни, спричинив справжній фурор у невеличкому карпатському селищі, дуже тепло попрощався із його мешканцями та персоналом готелю.«Коли знімальна група виїжджала, це був шалений ранок. Усі довкола метушились. Але пан Рено не забув, що обіцяв нам, — розповідає менеджер готелю Костянтин Пилип. — Він влаштував з усіма охочими фотосесію, кожен отримав фото на згадку».Не скупився легендарний актор і на автографи. «О, а в якому захваті наш кухар, який готував для Рено! Актор розписався на його фартушку. До речі, для кожного, хто просив автограф, актор не лише ставив підпис, але й додавав — «від Рено», — каже Костянтин.Місцеві мешканці подарували Жану Рено дві картини. Одну з них він залишив працівникам готелю.

До речі, на останній свій сніданок біля озера Синевир, Жан Рено замовив яєчню з беконом, а також традиційно випив неміцну каву з молоком.

Нагадаємо, Жан Рено залишив готель на Закарпатті, в якому прожив майже два тижні. Адже зйомки українсько-французького фільму «Останній крок» (в якому Жан Рено виконує головну роль) у Карпатах завершилися. Як відомо, трилер «Останній крок» стане останім фільмом Жана Рено. А краєвиди українських Карпат показуватимуть у стрічці щонайменше 30 хвилин.

Оля ПІЛІЩУК, Експрес
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...