Реабілітаційний центр для учасників АТО може зявитися в Ужгороді, якщо буде фінансування (відео)

лютого 28 / 2018
Реабілітаційний центр для учасників АТО може зявитися в Ужгороді, якщо буде фінансування (відео)

Майбутній реабілітаційний центр для учасників АТО та інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату. Де вони зможуть тренуватися з різних видів спорту.

Втім, уже йде третій рік, а виконаних робіт -на 12-ть %.На це вже пішло біля 5-млн. З обласного та міського бюджетів, а також фонду регіонального розвитку. Ще до мільйона допомогли спонсори. Чому ж роботи призупинилися не важко здогадатися – через затягування із виділенням коштів. Та це півбіди.

Якщо закладений кошторис складав біля 36-ти мільйонів. Зараз - після інфляції, кількаразового підвищення цін, будівництво вдвічіздорожчало. Представники федерації працюють над отриманням іноземних грантів. Але там, зізнаються, не поспішають інвестувати кошти через ситуацію в країні.

На днях зверталисяі доУжгородської міськради. Просили виділили 2-а млн грн. Тоді фонд регіонального розвитку зможе дати ще 5-ть. За ці кошти планують облаштували хостел. І так заробляти на будівництво центру.У міській раді запевняють, що бюджет міста не в змозі повністю профінансувати об’єкт.

Левова частка, все ж, на плечах області. Утім готові виділити 10-ть% співфінансування. Коли саме кошти надійдуть поки невідомо. Але вже точно не раніше квітня. Якщо роботи будуть профінансовані у запланованому обсязі, то спортивно-реабілітаційний центр запрацює, щонайменше, 2030-го року.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар