В Берегові планують ремонт тротуарів, вулиць, об’єктів водопостачання та водовідведення – перелік

лютого 22 / 2018
  В Берегові планують ремонт тротуарів, вулиць, об’єктів водопостачання та водовідведення – перелік

Ось перелік запланованих на 2018 рік ремонтів тротуарів та вулиць, а також об’єктів водопостачання та водовідведення. Цей Титульний список сформовано спільно з участі управління міського господарства та благоустрою, депутатів та міського голови й відповідно затверджено сесією.

Капітальний ремонт тротуарів у 2018 році планується на:
вул. Стефаника від вул. Кініжі до вул. В.Гуци, вул. Б.Хмельницького від № 120 до №177 (права сторона), вул. Шевченка від пл.Ф.Ракоці до вул.Корятовича (ліва-права сторона), вул. Корятовича від каналу Верке до вул. Шевченка (права сторона), пл. Кошута, вул.Мукачівська від вул.Корятовича до ТЦ "Барва" (права сторона), вул. І.Франка від пл. Кошута до вул. О.Кобилянської (ліва -права сторона).

Капітальний ремонт, реконструкція, будівництво вулиць у 2018 р.:
вул. Прикордонна від вул. Б.Хмельницького до перехрестя з провулком Шкільним , вул.Добровольців, Квіткова, Баботка, Весела, влаштування кругової розв’язки на перехресті вул.Мукачівська-вул.Корятовича, вул.Сентфелд від перехрестя вул.Мужайська до вул.Добровольців, вул.Сентфелд від перехрестя вул.Добровольців до вул. Сентфелд №1, вул.Гелеї Катона, вул.Берчені, вул.Пляжна, вул.В.Гуци від вул.Мужайська до вул.Стефаника, вул.Сентфелд від перехрестя вул.Виноградна до вул.Мужайська.

Капітальний ремонт прибудинкових територій запланований на вул. Мужайській, 34 а,б, мікрорайону вул. Мужайська, прилеглої території будинку культури "Геолог".
Крім того в цьому році за планом задля безпеки й комфорту пішоходів ремонтуватимемо міст по вул. Стефаника.

Об’єкти водопостачання та водовідведення по вулицях у 2018 р.:
реконструкція мережі водопостачання вул.Лева від Легоцького до вул. Мукачівська, будівництво мережі водопостачання вул. Акацфа від вул.Мукачівська до вул Лоняї, вул.Арань Яноша від вул.Мачолівська до ж/д переїзду; будівництво мережі водовідведення вул.Арань Яноша від вул. Мачолівська до ж/д переїзду; капремонт мережі водопостачання вул.Баттяні, капремонт мережі водовідведення вул.Баттяні, капітальний ремонт мережі водовідведення по вул.Б.Хмельницького від пр.Геологів до вул.Флоріана, будівництво каналізаційних мереж, вуличних водопровідних мереж мікр. "Геолог", будівництво вуличних каналізаційних та водопровідних мереж мікрорайону "Чигосуг", будівництво мережі водовідведення вул. Гуняди від перехрестя вул. Мужайська до вул.Бетлена, будівництво мережі водовідведення та водопостачання вул.Фізкультурна, капітальний ремонт внутрішньобудинкової водопровідно-каналізаційної мережі по вул.Корятовича, 2а, 2б, будівництво мережі водопостачання вул. Бем Йожефа та вул.Шевченка № 120-124, будівництво мережі водовідведення по вул. Шевченка від пл. Ф.Ракоці до вул. Корятовича (ліва-права сторона).

За позитивної соціально-економічної ситуації маємо такі плани на 2018 рік. Титульний список може бути відкорегований, якщо отримаємо додаткові ресурси. Ремонт чи будівництво решти вулиць, тротуарів, об’єктів водопостачання та водовідведення у черзі на наступний рік.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар