Новий сезон – нові тренди: який макіяж обрати закарпаткам цього року? (ВІДЕО)

лютого 20 / 2018
Новий сезон – нові тренди: який макіяж обрати закарпаткам цього року? (ВІДЕО)

Модні тренди ніколи надовго не затримуються на одному місці – кожен новий рік (сезон) вони приносять з собою зміни, що стосуються тенденцій в гардеробі , нейл-арте і візажі , вимагаючи від дівчат уважності до фешн-індустрії і спритності в застосуванні підглянутих фішок. Безумовно, далеко не всі тенденції можна впроваджувати в реальне життя шляхом копіювання. Висока мода тому і називається високою, що носити її без спрощення та внесення поправок можуть лише деякі представниці прекрасної статі.
Інші ж будуть виглядати смішно і безглуздо, вирушаючи на роботу в футуристичної одязі і з неоновим макіяжем на обличчі. Тим не менше, ніхто не забороняє вам адаптувати тренди так, щоб вони легко і гармонійно вписалися у ваші повсякденні луки, надаючи їм родзинку.

Beauty тенденції цієї весни вражають розмаїттям: від максимально природного й непомітного макіяжу до широких масивних стрілок і густо профарбованих вій. Виокремили візажисти й своєрідний класичний make-up, який залишається поза швидкоплинними тенденціями.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар