У квітні в словацькому Кошице відбудуться "Дні України" (Програма)

лютого 13 / 2018
У квітні в словацькому Кошице відбудуться "Дні України" (Програма)


У столиці Східної Словаччини, місті Кошице, в середині квітня пройдуть заходи в рамках традиційних «Днів України в Кошице». За попередньою інформацією прорамою заходу заходу як і торік передбачено проведення Словацько-українського бізнес-форуму.

В ході даної події відбудуться українсько-словацькі ділові зустрічі, дискусії на суспільно-політичні теми, численні презентації. Учасникам надається можливість встановити бізнес-контакти, налагодити більш тісну співпрацю в самих різних сферах. А крім цього, учасників чекає насичена культурна програма: концерти, спектаклі, художні та фотовиставки, а також спортивні змагання та кулінарні фестивалі.

Уповноважений мера Кошице з питань транскордонного співробітництва з Ужгородом, Закарпаттям і Україною в цілому, Едуард Бураш в коментарі виданню Кorzonews підтвердив, що «Дні України в Кошице» відбудуться і цього року – з 19 по 26 квітня. Пройдуть вони під егідою приматора (мера) Кошице – пана Ріхарда Раші і мера Ужгорода – пана Богдана Андріїва (в рамках «Днів України» пройдуть окремі «Дні Ужгорода»).

Нижче пропонуємо програму «Днів України в Кошице» 2018 року (програма попередня, окремі заходи можуть доповнюватися або уточнюватися).

05 квітня о 17.00. «ГАЛЕРЕЯ ІЛЬКО» (Ужгород) в Кошице». Відкриття виставки, Казарма / Культурпарк, будівля Альфа.

19 квітня в 17.00. Церемонія відкриття «Днів України-2018». Будівля Альфа; Казарма / Культурпарк.

19 квітня в 17.30. «Кафе Європа – поточна ситуація в Україні». Дискусійний форум, Казарма / Культурпарк, будівля Альфа.

20 квітня в 10.00. «Дні Ужгорода в Кошице» з нагоди 25-річчя підписання Угоди про співпрацю між містами Кошице та Ужгород. Центр міста, Казарма / Культурпарк, будівля Альфа.

20 квітня в 19.00. «Краще з Ужгорода». Культурна програма, Казарма / Культурпарк, будівля Альфа.

20 квітня в 10.00. «Словацько-українські Дні спорту» – SnokerCup 2018. Майстер-клас, Казарма / Культурпарк, будівля Альфа.

21 квітня в 10.00. «День Карпатського Єврорегіону». Культурна програма, презентація Карпатського Єврорегіону, Словаччина. Казарма / Культурпарк.

21 квітня в 14.00. «Kулінарія – український борщ і пироги». Приготування, рецепти, дегустаційна зона. Казарма / Культурпарк.

21 квітня в 17.00. «Ми цінуємо важливі особистості нашої історії». Урочиста програма «Kарпат». Казарма / Культурпарк, будівля Альфа

22 квітня в 11.00. «Турнір по петанку Кошице – Ужгород», Парк Коменського в Кошице.

22 квітня в 14.00. «Kулінарія – український борщ і пироги». Приготування, рецепти, дегустаційна зона. Казарма / Культурпарк.

22 квітня в 19.00. «Ласкаво просимо в Кошице». Вокальний ансамбль «Бревіс» – Мукачево (UA). Народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії «Божа корівка» – Нова Каховка (UA). Народний художній колектив спортивно-бального танцю «Грація» – Вінниця (UA). Культурна програма. Казарма / Культурпарк, будівля Альфа.

23 квітня в 10.00. Програма українських ансамблів «Освітній концерт для початкової школи». Центр творчості дітей та молоді / Попрадска, Кошице

23 квітня в 09.00. «СУФ-2018». Словацько-український форум, 1-й день. «Модернізація місцевих органів влади і транскордонний потенціал». Експертна конференція, Казарма / Культурпарк, будівля Альфа

24 квітня в 09:00. «СУФ-2018». Словацько-український форум, 2-й день. «Освіта, практика і поточні тенденції в освіті». «Інформаційний день для студентів з України в Кошице». Експертна конференція. Казарма / Культурпарк, будівля Альфа

25 квітня в 09:00. «СУФ-2018». Словацько-український форум, 3-й день. «Кібернетична та енергетична безпека». Експертна конференція. Казарма / Культурпарк, будівля Альфа.

26 квітня о 18.00. «Заключна программа «Днів України в Кошице». Гала-концерт творчих колективів України та Словаччини. Кунстхалле / Зал мистецтв.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар