Собаче життя по-хустськи. Як вирішити проблему безпритульних тварин? (ВІДЕО)

лютого 11 / 2018
Собаче життя по-хустськи. Як вирішити проблему безпритульних тварин? (ВІДЕО)


Собаки-безхатьки живуть не довго, в основному до 5 років і навіть таке жалюгідне існування – це стрес, гоніння і голод. Ми звикли думати, що собаки на вулицях загартовані, але насправді за кожним рогом на них чекає небезпека. Одиниці волонтерів-відчайдухів не встигнуть допомогти усім

Проблема безпритульних чотирилапих у Хусті актуальна вже не перший рік, як в принципі й у інших містах Закарпаття. Вихід знайшли ще 5 років тому, проте до завершального етапу – наявності притулків для тварин у всіх районних центрах краю – досі далеко. Що стосується Хуста, то тут ще кілька років тому всі документи для цього були готові та й земельна ділянка, де розмістять «новий дім» для безпритульних тварин в наявності.Розпочався 2018 –й рік, однак «віз і досі там».

Переробити проектно – кошторисну документацію на будівництво вже компактного прихистку для тварин вирішила міська рада ще торік, коли хустяни знову порушили питання бродячих собак.Тоді ж депутати й заклали кошти до міської казни на виготовлення нових документів. Мова про виділення 45-ти тисяч гривень, аби таки зрушити питання з мертвої точки. Земельна ділянка, площею 0,2 га, досі лишається за притулком.Знаходиться вона неподалік об’їзної, до неї веде ґрунтова дорога.

Міський голова каже: державний акт на землю теж є. Тож і це питання вирішено.Лишається одне: відшукати кошти вже на реалізацію проекту: на будівництво притулку та його утримання. Звичайно, волонтери у будь-якому випадку підключаться і допоможуть утримувати тварин у притулку. Однак це згодом. Наразі ж на часі його будівництво. Та чи з відкриттям притулку для безпритульних тварин таки поменшає на вулицях друзів наших найменших?

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...