Поліція Дубового відвідала трьох дітей, які проживають в проблемній сім’ї (ФОТО)

лютого 09 / 2018
Поліція Дубового відвідала трьох дітей, які проживають в проблемній сім’ї (ФОТО)


На території обслуговування Дубівського відділення поліції проживає сім’я, яка опинилися в складних життєвих обставинах. Про те, що діти в біді, співробітникам поліції повідомили небайдужі сусіди та педагоги. Але відбирати дітей у недбайливих батьків правоохоронці не поспішають - дитячий будинок сім'ю не замінить. Важливіше - навчити батьків жити по-іншому.

Працівники ювенальної поліції та сектору швидкого реагування Дубівського відділення поліції відвідали з профілактичною бесідою неблагополучну сім’ю в селі Ганичі Тячівського району, де батьки виховують трьох малолітніх дітей.

Сьогодні, 9 лютого, інспектор ювенальної поліції Дубівського відділення лейтенант Мирослава Грежинець та поліцейський сектору реагування патрульної поліції капітан Федір Немеш разом з представниками органів опіки та піклування Тячівської РДА відвідали неблагополучну сім’ю в селі Ганичі Тячівського району.

У цій родині батьки неналежним чином виховують трьох малолітніх дітей. Тож із ними правоохоронці провели профілактичну бесіду про неприпустимість такої поведінки та попередили їх про кримінальну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар