Карантину не буде: в Мукачеві не перевищено епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ

січня 29 / 2018
Карантину не буде: в Мукачеві не перевищено епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ


Сьогодні у Мукачівському міськвиконкомі відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Мукачівської міської ради.
Роботу комісії розпочато із оперативної інформації керівника відділу організації епідеміологічних досліджень Мукачівської міськрайонної філії ДУ “Закарпатський лабораторний центр МОЗУ” Раковці П.П. про стан захворюваності на грип та ГРВІ у місті Мукачеві.
За інформацією керівника управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому Кришінець-Андялошій К.О., станом на 29 січня спостерігається незначне зниження відвідування серед дітей дошкільних навчальних закладів та учнів навчальних закладів міста.
Головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги міста Мукачева Мешко Є.В. проінформував про рівень захворюваності серед дітей, які звернулись до лікувальних закладів міста.
Заслухавши інформацію, комісія вирішила:
1. Начальнику управління освіти, молоді та спорту: щоденно проводити моніторинг стану відвідування учнями загальноосвітніх щкіл та дошкільних установ міста та інформувати Мукачівську міськрайонну філію ДУ “Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗУ” .
2. Начальнику відділу охорони здоров’я: щоденно надавати інформацію в Мукачівську міськрайонну філію ДУ “Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗУ” про кількість мешканців міста, які захворіли на грип та ГРВІ та звернулись у лікувальні заклади.
3. Директору Мукачівської міськрайонної філії ДУ “Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗУ” Чикун В.М.:
3.1 Систематично проводити моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ серед населення міста.
3.2. Через засобі масової інформації, проводити інформаційну роботу щодо профілактики захворювання на грип та ГРВІ.
3.3 У випадку наближення порогового рівня захворювання дітей на грип та ГРВІ у місті Мукачеві, терміново ініціювати засідання комісії ТЕБ та НС виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної
та оборонної роботи виконавчого комітету Мукачівської
міської ради
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...