Хустщину на фестивалі «Василля» представив колектив “Боронявська Шархань” (ФОТО)

січня 13 / 2018
Хустщину на фестивалі «Василля» представив колектив “Боронявська Шархань” (ФОТО)


На святі Хустщину представив заступник голови Хустської районної ради Михайло Калинич та перший заступник голови Хустської районної державної адміністрації Віктор Сабадош.

Культурне представлення району виконали колектив “Боронявська Шархань” (кер. Л.Бонкало) та колядницька група Липчанської філії Стеблівської школи мистецтв.

До слова, тільки у Бороняві живе традиція колядувати з так званими зміями-шарканями, які допомагають парубкам у залицянні до дівчат. Тут дуже ретельно бережуть свою унікальну традицію, не перервану навіть радянськими часами.

Свято включає конкурс колядницьких гуртів і вертепів, а на набережній Незалежності розгорнувся ярмарок вина, меду, сиру, фермерських продуктів.

Одночасно на території Закарпатського музею народної архітектури і побуту відбувається обласний фестиваль "Коляди в старому селі", спрямований на збереження й відродження різдвяних традицій та звичаїв області.

Там можна було відвідати будиночки з Хустщини (с.Стеблівка і смт Вишково) та інших районів області в яких частували смачними наїдками.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...