Коли облаштують пішохідну зону в Ужгороді (відео)

січня 11 / 2018
Майже рік в Ужгороді на площі Поштовій ведуться ремонтні роботи. Капремонт тротуарів вартістю 1,5 млн гривень розпочали ще в травні минулого року. Тоді підрядники протягом кількох місяців знімали старе покриття, проводили підготовчі роботи. А згодом виклали бруківку вартістю без 100 тисяч мільйон на половині площі.

І справді якість бруківки бажала кращого. Жителі скаржаться, ходити по ній було просто не можливо, та й вигляд бажав кращого. В мерії подали до суду.Вже сьогодні на поштовій знову ремонти. Нова-стара бруківка – демонтована. Привезли нову – гранітну. Цього разу її якість в рази краща.Про терміни завершення робіт на Поштовій не беруться говорити і в міській раді.

Все залежатиме від погодніх умов. Адже не порушуючи добрі традиції, ужгородські можновладці всі ремонтні роботи чомусь розпочинають ближче до зими, а не до літа. Ужгородці кажуть: сподіваються, що бодай до початку весни, на поштовій зникнуть обмежувачі, купи буд матеріалів, а натомість з’явиться приваблива для містян та туристів пішохідна зона.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...