Виховну годину провели поліцейські в Перечинській школі-інтернат (фото)

грудня 13 / 2017
Днями інспектор ювенальної превенції Перечинського відділення поліції Олександра Мушак взяла участь у виховній педагогічній колегії Перечинської школи-інтернат. В ході зустрічі дітям було роз’яснено правову площину перебування дітей у навчальному закладі.
Законодавство наголошує, якщо неповнолітній учень не з’являвся на заняттях протягом десяти днів підряд без поважних причин, навчальний заклад невідкладно має повідомити про це місцевий відділок Нацполіції та службу у справах дітей.
Пояснити відсутність дитини у школі можна за допомогою медичної довідки, письмового пояснення батьків (опікунів) або самого учня, якщо він повнолітній. Крім цього інспектор ювенальної превенції Олександра Мушак наголосила, якщо дитина не залучена до навчання, батьків притягають до відповідальності аж до позбавлення батьківських прав. Щоправда, на Перечинщині через невідвідування школи до такого ще не доходило.
Окрім цього ці та інші учні цього навчального закладу відвідали Перечинське відділення поліції, де мали змогу ознайомитися з роботою чергової частини поліції. Також інспектор служби пробації Козак Юрій провів екскурсію для юних гостей в ізолятор тимчасового тримання та провів профілактичну бесіду, під час якої наголосив, що за порушення закону, будь-хто може тут опинитися. На завершення зустрічі правоохоронці побажали неповнолітнім будувати своє майбутнє в рамках чинного законодавства.
Виховну годину провели поліцейські в Перечинській школі-інтернат (фото)
Виховну годину провели поліцейські в Перечинській школі-інтернат (фото)

Відділ комунікації
поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...