Новий потяг вперше з'єднав гірську Рахівщину та східні регіони України

грудня 11 / 2017
Новий потяг вперше з'єднав гірську Рахівщину та східні регіони України
Сьогодні, 11 грудня, в першому рейсі із Харкова прибув новий потяг Харків–Рахів, який вперше з'єднав гірську Рахівщину та східні регіони України.
Зустрічали його з хлібом-сіллю, а перші керівники району Павло Басараба і Василь Дан навіть скористалися нагодою, та проїхали на ньому кілька зупинок.
- Відкриття нового рейсу стало можливим за ініціативи та сприяння колишнього депутата від Рахівщини, Першого Міністра транспорту Незалежної України, а тепер Голови Федерації роботодавців транспорту України Ореста Климпуша та керівництва Львівської та Івано-Франківської залізниці, які доклали чимало зусиль. Жителі Закарпаття та Рахівщини зокрема, отримали більш зручне транспортне сполучення з рештою України. За це їм велика вдячність!, - подякував голова РДА Павло Басараба.
Щоб гості не забували про Рахівщину, голови РДА і ради, вручили їм подарунки на згадку.
Перед присутніми виступили також Орест Дмитрович Климпуш, який повідомив про ще одну чудову новину – 15 січня наступного року, відкриють ще один маршрут, який з’єднає Рахів з берегом Чорного моря, а саме – Одесою, а також голова Рахівської районної ради Василь Дан, начальник Івано-Франківської дирекції залізничних перевезень Ярослав Лучко, перший заступник міського голови Петро Бочкор і директор потягу Харків-Рахів.
Довідково. Потяг № 015 відправлятиметься із Харкова о 18:46 і прибуватиме до Рахова о 14:17. Тривалість такої поїздки становитиме 19 годин 31 хвилина.
У зворотньому напрямку, до Харкова, потяг № 016 відправлятиметься о 15:35. з Рахова, і прибуватиме до кінцевої станції об 11:16 наступного дня.
З Харкова новий потяг відправлятиметься по парних числах, а у зворотньому напрямку – по непарних. У потязі передбачені як вагони купе та люкс, так і сидячі другого класу. Квитки на нього вже доступні на сайті ,,Укрзалізниці”, ціна на них починається від 347 грн. до 1500 грн. за люкс.
Нагадаємо, що ,,Укрзалізниця” вже призначила один додатковий поїзд до Рахова на період зимових свят, з 26 грудня – 9 січня. Потяг №217/218 відправлятиметься з Києва та курсуватиме через день.
Категорія : Суспільство


загрузка...