Реконструкція потужного хустського стадіону "Карпати" на фінішній прямій (ВІДЕО)

грудня 11 / 2017
Реконструкція потужного хустського стадіону "Карпати" на фінішній прямій (ВІДЕО)


Стадіон через безгрошів’я в місцевому бюджеті двотисячних і особливо дев’яностих, рік за роком повільно занепадав та ставав непридатним для нормального користування за призначенням.

Потрібна його реанімація.Така ідея і мрія зародилася вже давно, але так як це вартісний об’єкт, місто самотужки його вирішити не змогло.

Рішення знайшлося згодом, коли запросили в область колег по парламенту. У травні 2016 року в діяльності парламентського Комітету з питань бюджету відбулася безпрецедентна подія. Вперше за всю історію незалежної України цей комітет провів виїзне засідання в регіоні і цим регіоном стало наше Закарпаття. Тоді і продемонстрували амбітний інвестиційний проект з реконструкції у місті Хуст головного стадіону "Карпати".

В результаті голова Комітету з питань бюджету, президент Федерації футболу України Андрій Павелко вирішили підтримати місцеву владу і на державному рівні знайти рішення щодо спільного фінансування заходів по розвитку спортивної інфраструктури міста Хуст.

Наразі, головну спортивну арену Хуста продовжують реконструювати. За рік зроблено вже чимало, однак роботи, аби довести справу до кінця, ще вистачає. Наразі закінчують оновлювати фасад адмінкорпусу, разом з тим ведеться внутрішній ремонт його приміщень. Загальна кошторисна вартість проекту складає близько 50 мільйонів гривень. Реконструкцію стадіону планують завершити у 2018-му. Спортивна арена після реконструкції, очевидно, буде кращою в області

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар