Іршавські поліцейські долучились до акції "16 днів проти насильства" (фото)

грудня 02 / 2017
Іршавські поліцейські долучились до акції "16 днів проти насильства" (фото)

За словами начальника Іршавського відділення поліції полковника Віктора Ребрея, акція вказує на те, що будь-які прояви насильство над людиною, незалежно від її статі чи віку, є порушенням прав людини. З кожним роком статистика щодо насильства в родинах зростає. Майже у 90% випадків домашнього насильства – насильство чоловіків по відношенню до жінок. Цього року поліцейськими на території Іршавського району виявлено 70 випадків насильства у сім‘ї.

На даний час в Іршавському відділенні поліції знаходиться на обліку 82 сімейних бешкетників, яким було винесено дільничними офіцерами поліції офіційні попередження про неприпустимість вчинення насильства у сім»ї та притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.173 зн.2 Кодексу України про адміністративне правопорушення (Вчинення насильства у сім»ї), де рішенням суду на даних осіб було накладено адмінарешти та засуджено до громадських робіт.

Цього року найбільше фактів насильства виявлено у м. Іршава, с.Білки та с.Ільниця. Маємо багато фактів, коли чоловіки через постійне пияцтво повертаючись додому вчиняють сімейні сварки, виганяють жінку із дітьми з будинку. Звісно, що на такі родини відразу реагують дільничні, проводять із сімейними бешкетниками профілактичну роботу. Але часто такого буває замало, адже сімейні чвари залишаються надовго у дитячій пам»яті. Дорослі, сваряться не зважаючи, що у них малолітніх діти, які від їхніх постійних чвар страждають.

У селі Білки та селі Малий Раковець поліцейськими було виявлено факти насильства матерів над їхніми дочками. Дівчатка в обох випадках самі звернулись за допомогою до поліції. Свої дії матері, пояснювали перехідним періодом у дітей та зайнятістю на роботі. На даний час ці родини знаходяться під контролем поліцейських, з ними постійно проводиться профілактична робота.

Начальник Іршавського відділення поліції полковник Віктор Ребрей зазначив, що поліцейські готові у будь-який час допомогти жінкам чи дітям, які постраждали чи страждають від насильства. Крім цього поліцейськими з приводу насильства щодо дітей проводяться у навчальних закладах району зустрічі, під час яких неповнолітні можуть особисто звернутись по допомогу:

«Хотілось би, щоб у наших сім‘ях панувала любов та злагода і у людей сформувалась свідомість щодо нетерпимого ставлення до насильства».
Іршавські поліцейські долучились до акції "16 днів проти насильства" (фото)

Відділ комунікації
поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...