В Берегові облаштують платні та безкоштовні паркінги (відео)

листопада 30 / 2017
В години пік центром Берегова проїхати складно. Дороги завантажені, а мІсця, де залишити машину, немає. Чи не найбільш закладена автівками зазвичай тупикова вулиця Сечені біля поліції. Місцеві жителі нарікають, часом сюди ні заїхати, ні виїхати.

Центральна вулиця Богдана Хмельницького так само зазвичай завантажена. Місцеві жителі кажуть, дороги потрібно або розширювати або облаштовувати нові автостоянки.
Зрештою у міської ради свої бачення, як вирішити проблему. В Берегові, рішенням виконкому, планують облаштувати кілька нових платних та безкоштовних стоянок для автомобілів. Зокрема паркінг на згаданій вулиці Сечені біля відділення поліції зроблять платним, а на в’їзді встановлять шлагбаум.
В місті планують облаштувати 4 платні автостоянки на вулицях Сечені, Івана Франка, Рожошкерт та Корятовича.
Вартість послуг, за словами Берегівського міського голови, не перевищуватиме середньостатитичну в області. Щодо безкоштовних паркінгів – то вони будуть розташовані біля Берегівської ЗОШ №1, №4 та поліклініки. Насамкінець бути чи не бути платним стоянкам у Берегові має вирішити сесія міської ради, що відбудеться 1 грудня.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар