В обласному центрі багато швидких та лікарів - рятували поранених в ДТП (фото, відео)

листопада 17 / 2017
В обласному центрі багато швидких та лікарів - рятували поранених в ДТП (фото, відео)
В обласному центрі багато швидких та лікарів - рятували поранених в ДТП (фото, відео)

14 екіпажів «швидких» з усіх районів Закарпаття виборювали звання найкращої бригади екстреної медичної допомоги. Медики змагались у конкурсах, де перевірялись знання та практичні навички кожного члену екіпажу; лікаря, фельдшера та водія. Вимогливі судді оцінювали по десятках показників вправність керування автомобілем “швидкої”, виконання теоретичних тестів, якість надання допомоги потерпілому у ДТП та постраждалим внаслідок вибуху газового балону, реанімацію пацієнта з підозрою на серцевий напад.

В обласному центрі багато швидких та лікарів - рятували поранених в ДТП (фото, відео)
За словами директора Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги Томаша Білинця працівники екстреної медичної допомоги постійно відпрацьовують ту чи іншу ситуацію під час щорічних навчань, однак в форматі обласних змагань такі навчання відбуваються вперше. Конкурс має показати кваліфікацію та рівень підготовки наших бригад. Загалом в області працює 1318 працівників ЕМД, з яких 178 лікарів, близько 500 фельдшерів, а інші — це технічний персонал, зокрема, водії. Цілодобово чергує 101 бригада екстреної медичної допомоги. В автопарку - 101 автомобіль „швидкої“. Причому, з них 22 - нові високопрохідні повноприводні авто. Зараз в області працює 62 пункти постійного базування бригад екстреної медичної допомоги з радіусом обслуговування від 10 до 35 км. Загалом тільки за 9 місяців цього року екстрена медична допомога виїжджала на понад 160 тисяч викликів. З яких ДТП складають -594, нещасні випадки, травми та отруєння -14 710, а раптові захворювання та стани – понад 120 тисяч.

За підсумками балів перемогу у першому обласному конкурсі здобув екіпаж з високогірного Міжгірського району, друге місце виборола бригада зі Свалявського району, третє – медики Ужгородської станції ЕМД , четверте - команда Мукачівського СЕМД ну, п’яте місце у медиків Тячівської СМЕД.
У конкурсі «водій-віртуоз» (випробування на маневреність та швидкість керування авто) та «фейєрверк» (вибух в приміщенні) перше місце у команди Ужгородської станції ЕМД, в конкурсі «слизька дорога» (ДТП) перемогли міжгірці, а в конкурсі «мовчазний суддя» (реанімація пацієнта, який сам викликав «швидку» і втратив свідомість) найвища кількість балів у команди зі Свялящини.

Конкурс стане щорічним, традиційним і допоможе медикам удосконалювати свої практичні навички, кажуть організатори.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...