У Хусті встановили найкращу в Україні систему СБС та Wi-Fi у парковій зоні (ВІДЕО)

листопада 15 / 2017
У Хусті встановили найкращу в Україні систему СБС та Wi-Fi у парковій зоні (ВІДЕО)


У рамках проекту «Smart city» у парку встановлено систему відео спостереження СВС та систему бездротового Інтернет – доступу за технологією Wi-Fi. Реалізували проект спільно з ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ». Загальна вартість - більше 1-го млн. грн.. Камери вивели на центральний сервер як міськради, так і відділку поліції. До речі, у Хусті є й комунальне підприємство, яке безпосередньо і займається обслуговуванням систем відео нагляду.
Крім того, у парку встановили і тривожну кнопку. За допомогою такого ноу – хау, людина може викликати поліцію будь – якої миті. Однак наразі у рамках «Smart city» на черзі новий проект.
Хустський міський голова каже, що в Ужгороді та Мукачеві такі камери вже встановлені, а місто над Тисою не має пасти задніх, тому нині активно працюють над цим.
Експертизу планують провести до кінця року. А вже у новому році проект реалізують.
Кошторисна вартість проекту на разі складає близько двох з половиною мільйонів. Фінансуватиметься проект з кількох джерел. Частину коштів, а це 10-20% від загальною суми, планують виділити і з міського бюджету. Однак на цьому реалізація проекту «Розумне місто» не припиниться.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...