Мукачівські водники почистили берег Латориці від сміття, яке нанесло паводком (фото)

листопада 05 / 2017
Мукачівські водники почистили берег Латориці від сміття, яке нанесло паводком (фото)
Після проходження швидкоплинного дощового осіннього паводку 29-30 жовтня та зниження рівнів води на правобережній та лівобережній дамбах річки Латориця в м.Мукачево утворилися наноси з побутового пластикового сміття.

Для здійснення комплексу заходів з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану територій поблизу водних об’єктів та каналів, у заплавах річок, на прибережних захисних смугах та водоохоронних зонах, на виконання наказу по Мукачівському МУВГ від 21.03.2017 р. № 43 «Про благоустрій населених пунктів та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території зони діяльності управління», працівниками Мукачівського МУВГ сьогодні 03 листопада 2017 року було проведено санітарний день з благоустрою лівобережної дамби та пойми річки Латориця на таких локаціях:

- від пожежно-рятувального загону ДСНС- до а/д мосту вул.К.Беляєва – 760 м

- від а/д мосту вул. Бєляєва до а/д мосту вул.Садова - 900 м

- від а/д мосту Садова до Монастиря, прибережна смуга вздовж парку Перемоги – 990 м

Всього прибрано - 2,65 км прибережних захисних смуг. В прибиранні взяли участь 20 працівників управління. Також допомогу в вивезенні побутового сміття управлінню надало КП Ремонтно-будівельне управління УМГ Мукачівського міськвиконкому. Вивезено понад 480 мішків, біля 8,0 м3 сміття.

Мукачівські водники почистили берег Латориці від сміття, яке нанесло паводком (фото)БУВР Тиси
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...