Вихованці обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді організували свято

листопада 02 / 2017
Вихованці обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді  організували свято


Незважаючи на похмуру погоду, у вихованців обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями святковий настрій. Тут організували захід, який приурочили до свята Осені.

Основна мета дійства - соціальна інтеграція дітей та молоді з функціональними обмеженнями, розвиток їх творчих здібностей, уваги та уяви. До участі у святі залучили близько 50 вихованців.Діяльність працівників закладу спрямована на розвиток кожного вихованця, формування всебічно розвинутої особистості. Тому нерідко тут організовують різноманітні свята та конкурсні програми, до яких долучаються і волонтери.

Головним у діяльності кожного працівника закладу є врахування індивідуальних особливостей дітей, їх талантів та особистих побажань.Вихованці готували особливі номери, одним більш до вподоби виступати в парі, інші, бажаючи проявити свої особливі таланти, виступали індивідуально.

Учні діляться, що нерідко виникали труднощі в підготовці, але кропітка праця та велике бажання допомогли їм організувати свято на належному рівні.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...