Про права дітей розказали школярам на Виноградівщині, поліцейські

листопада 02 / 2017
Про права дітей розказали школярам на Виноградівщині, поліцейські

Інспектор з ювенальної превенції Виноградівського відділення поліції Василь Потокі провів правовий урок для учнів 5-6 класів Оноцької загальноосвітньої школи Виноградівського району. Під час зустрічі старший лейтенант поліції розповів школярам про основні права дитини. Правоохоронець наголосив на важливості дотримання цих прав дорослими, в тому числі батьками та вчителями. Василь Потокі звернув увагу, що часто діти самі не усвідомлюють того, що з ними поводяться неправильно, принижують чи ігнорують їхні базові потреби. Також наголосив, що учні мають і обов’язки перед батьками, вчителями та суспільством загалом.

Особливу увагу інспектор поліції приділив відповідальності неповнолітніх за скоєння правопорушень. Роз’яснив, що за вчинення злочину діти несуть як адміністративну, так і кримінальну відповідальність, залежно від досягнутого віку та важкості наслідків неправомірних дій. Василь Потокі звернув увагу на те, що діти можуть не усвідомлювати, що деякі їхні дії можуть мати ознаки кримінального правопорушення, наприклад, нищення майна чи бійка зі знайомим.

На завершення зустрічі Василь Потокі звернувся до школярів з проханням вести здоровий спосіб життя та дотримуватися законодавства України.

Відділ комунікації
поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...