На Закарпатті тривають навчання електронних закупівель через систему «ProZorro»

листопада 01 / 2017
На Закарпатті тривають навчання електронних закупівель через систему «ProZorro»

31 жовтня в Закарпатській ОДА за участі координатора центру компетенції ProZorro в області, заступника голови правління ГО “Центр громадського моніторингу та досліджень” Юрія Кузько, відбувся семінар з питань здійснення електронних закупівель через систему «ProZorro». У навчанні взяли участь розпорядники бюджетних коштів, суб’єкти господарської діяльності.

Привітав учасників семінару директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Денис Ман. Він наголосив, система ProZorro «допоможе як у боротьбі з корупцією, так і надасть набагато більше можливостей для розвитку малого та середнього бізнесу».

Юрій Кузько виступив із доповіддю щодо організації публічних закупівель в Україні та ознайомив присутніх з особливостями роботи системи Prozorro в реальному режимі. Крім того, детально розкрив широке коло питань, щодо використання електронної системи "Prozorro" при проведенні закупівель за бюджетні кошти.

Як зазначалось, ціль “Prozorro” – максимальна прозорість процесу державних закупівель та простота доступу. У сучасній ринковій економіці виконання головної функції державних/публічних закупівель (матеріальне забезпечення суспільних потреб) досягається через створення конкурентного середовища, також важливими аспектами є запобігання проявам корупції, забезпечення прозорості та ефективного використання бюджетних коштів.
На Закарпатті тривають навчання електронних закупівель через систему «ProZorro»

Підсумовуючи результати семінару, Юрій Кузько наголосив на актуальності вивчення проблем публічних закупівель, гострій нестачі кваліфікованих фахівців, що можуть працювати у цій сфері.

До слова, у четвер, 2 листопада о 10 годині в м. Перечин у приміщенні райдержадміністрації відбудеться семінар-навчання з питань здійснення електронних закупівель через систему «РrоZoгго». У п’ятницю, 3 листопада, о 10 годині такий семінар відбудеться в Міжгірській РДА.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар