Рятувальники Ужгородщини провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектора Часлівецької сільської ради

жовтня 13 / 2017
Рятувальники Ужгородщини провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектора Часлівецької сільської ради
З приходом холодів та початком опалювального сезону співробітники оперативно-рятувальної служби Закарпаття спрямовують свої зусилля на попередження пожеж та загибелі людей на них у житловому секторі.

Так, 12 жовтня представники Ужгородського міськрайонного відділу, спільно з депутатським корпусом провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектора в с. Часлівці.

Фахівці ДСНС навідались до домівок місцевих мешканців та провели з ними профілактичні бесіди. Також, провели роз’яснювальну роботу серед вихованців дошкільного навчального закладу. Громадянам розповідали про безпеку під час експлуатації пічного опалення та правильність користування із обігрівальними та іншими побутовими приладами. Також рятувальники здійснювали огляд стану пожежної безпеки у помешканнях громадян, одночасно звертаючи увагу власників на стан та влаштування пічного опалення у помешканнях.

Для наочної пропаганди працівники ДСНС вручали громадянам інформаційні листівки з правилами безпечного поводження у побуті та на вулиці.

У ДСНС України у Закарпатській області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...