Мирон Черничко розповів про здобутки Виноградівського відділення поліції

жовтня 10 / 2017
Мирон Черничко розповів про здобутки Виноградівського відділення поліції
Керівник Виноградівського відділення поліції приступив до виконання обов’язків лише місяць тому. Мирона Черничка 6 вересня представав особовому складу Виноградівського відділення поліції начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник поліції Роман Стефанишин. Новий очільник поліції Виноградівщини розповів про перші результати своєї роботи та здобутки підлеглих за 9 місяців.

– Розкажіть про основні результати роботи Виноградівського відділення поліції за три квартали?

– За 9 місяців слідчі Виноградівського відділення поліції розпочали 489 кримінальних проваджень, цей показник є вищим ніж за аналогічний період минулого року. Проте варто відзначити, що в той час як цей показник виріс не суттєво, кількість кримінальних проваджень за якими особам повідомлено про підозру та справ направлених до суду збільшилась більше, як на 50%. Зверну увагу і на те, що кількість грабежів та розбоїв зменшилася у порівнянні з минулим роком.

– Яка ситуація в районі з крадіжками із будинків, адже цього року в області затримано кілька злочинних груп, які займалися такою протиправною діяльністю?

– Кількість крадіжок з квартир та будинків в районі за 9 місяців цього року в порівнянні з аналогічним періодом 2016-го зменшилася більш як в 2 рази. Більше того, всі ці злочини вже розкрито і причетним до них особам повідомлено про підозру.

– Розкажіть про розкриття резонансних справ у краї?

– На даний момент ще триває розслідування за фактами трьох розбоїв, які сталися на території району та випадку отруєння неповнолітніх.
– Які напрямки превентивної роботи можете відзначити на Виноградівщині?

– В ході проведення профілактично-цільової операції «Зброя та вибухівка» зареєстровано 3 факти незаконного обігу зброї. Також працівники поліції складали адмінпртоколи за порушення правил зберігання зброї.
В районі ведеться профілактична робота з неповнолітніми. Працівники поліції постійно зустрічаються з учнями у їх навчальних закладах та розповідають про шкідливість алкоголю, тютюну. Школярам правоохоронці пояснюють як порушення закону може зруйнувати підлітку життя.
Зараз розпочалася активна робота в рамках місячника добровільної здачі зброї. Працівники поліції працюють з населенням у цьому напрямку.

Відділ комунікації
поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар