В Ужгороді стартував третій студентський конкурс з живопису "Срібний мольберт"

жовтня 09 / 2017
В Ужгороді стартував третій студентський конкурс з живопису "Срібний мольберт"

Вітаємо Вас, Друзі!
Сьогодні стартував третій студентський конкурс з живопису "Срібний мольберт". Україна, Білорусь, Угорщина й Польща – найталановитіші юнаки й дівчата з цих країн зустрічаються сьогодні в центрі Європи – старовинному Ужгороді.
Ми щиро раді зустрічати кожного, хто спільно з нами творить це яскраве мистецьке свято і робить цей конкурс відомим та впізнаваним в Україні та далеко за її межами.
50 найобдарованіших студентів-конкурсантів, найкрутіші галеристи і куратори, найвідоміші мистецтвознавці й митці разом із фундацією Brovdi Art упродовж конкурсного тижня спільно творитимуть сучасну мистецьку історію. На конкурсних локаціях в Ужгороді та Хусті зустрінуться різні художні школи і творчі напрями, нові віяння та інтерпретації, традиції та новації.
Тож сьогодні, спільно з Вами, ми з задоволенням знову занурюємося у фантастичний світ краси та мистецтва, таланту та творчості, амбіційності та креативу. Зустрічайте нас на вулицях рідного міста, у казкових та невимовно красивих Карпатських горах, у музеях та кав’ярнях, у двориках та на площах!
Милуйтесь та насолоджуйтесь! Вдихайте аромати свіжих фарб та отримуйте порцію справжнього, нерафінованого, молодого мистецтва!
Зустрічайте третій "Срібний мольберт"!

З любов’ю, Ваші Наталія та Роберт Бровді!

В Ужгороді стартував третій студентський конкурс з живопису "Срібний мольберт"

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар