Закарпатські рятувальники готуються до роботи в осінньо-зимовий період

жовтня 03 / 2017
Закарпатські рятувальники готуються до роботи в осінньо-зимовий період

Про підготовку підрозділів ДСНС області до роботи впродовж осінньо-зимового періоду, забезпечення нагляду та контролю за станом пожежної та техногенної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей та інше - йшлося на підсумковій нараді, яка відбулася в Управлінні ДСНС у Закарпатській області 3 жовтня під головуванням керівника рятувальної служби Романа Гудака.
Під час заходу рятувальники проаналізували роботу підпорядкованих підрозділів з питань реагування на надзвичайні ситуації, а також стан організації державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки впродовж минулого місяця.
Наголошувалося, що у вересні на території області виникло 77 пожеж, внаслідок яких троє людей загинуло та двоє отримали опікові травми.
Підрозділи ДСНС області також виїздили на ліквідацію наслідків 37 надзвичайних пригод, серед яких: виявлення вибухонебезпечних предметів, дорожньо-транспортні пригоди, загублення та травмування людей у горах, демеркуризація приміщень тощо.
Окрім обговорення напрямку реагування на надзвичайні ситуації та події на нараді йшлося й про підготовку до роботи підрозділів впродовж осінньо-зимового періоду, здійснення перевірок стану пожежної та техногенної безпеки загальноосвітніх шкільних та дошкільних навчальних закладів, закладів охорони здоров’я з постійним перебуванням людей, а також об’єктів відпочинку та оздоровлення комунальної та державної власності тощо.
Також колеги привітали начальника Перечинського районного сектора Сергія Петрішку з виходом його на заслужений відпочинок та вручили подяку й цінний подарунок. Ще ряд інших працівників, за високі показники в роботі та сумлінне виконання службових обов’язків, отримали грамоти та відзнаки Міністерства оборони України, ДСНС та Управління ДСНС України у Закарпатській області.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...