Проблеми освіти у гірських районах - на прикладі Воловеччини (відео)

вересня 29 / 2017
У гірських районах в галузі освіти залишається чимало проблем, вирішити які на місцях не в силах. Модернізація котелень, заміна вікон та дверей – такі роботи потребують чималого фінансування, та в районних бюджетах коштів на все не вистачає. В Лазівській школі навчається трохи більше сотні учнів. Приміщення закладу зручне та компактне, кажуть педагоги.

Час від часу тут проводили ремонтні роботи, хоч в класах звісно не євроремонт, проте чисто та акуратно. Головна проблема - застаріла система опалення та старі вікна, що вже зовсім не тримають тепло. Про проблему знають і в сільській раді. Розробили проектно- кошторисну документацію та подали на розгляд до державного фонду регіонального розвитку на 1 млн, районна рада виділила кошти для спів фінансування, однак проект не знайшов підтримки.

Таких закладів, де потрібно щось міняти та модернізувати в районі вистачає, питання, де знайти на все кошти? - голова РДА, не вистачає коштів навіть на зарплату. Зараз в гірських районах, що завжди були дотаційними, чекають на бодай якісь зміни в законодавстві, переконані, лише так може змінитися на краще.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар