Кращими газодимозахисниками стали вогнеборці Ужгорода

вересня 26 / 2017
Кращими газодимозахисниками стали вогнеборці Ужгорода
Бойові будні пожежних-рятувальників завжди пов’язані з постійним ризиком для їхнього життя та здоров'я. Адже, пожежно-рятувальним підрозділам щоденно доводиться виконувати свої завдання у складних, екстремальних умовах: щільне задимлення, токсичне середовище, висока температура, загроза вибухів та обвалів, робота на висотах та у підвальних приміщеннях тощо. Саме для захисту особового складу при ліквідації аварій, пожеж, надзвичайних ситуацій у задимленому і токсичному середовищах в Управлінні ДСНС України у Закарпатській області функціонує газодимозахисна служба.
Кожен рік рятувальники визначають найкращих у цій галузі шляхом проведення змагань на звання «Краща ланка газодимозахисної служби» серед пожежно-рятувальних підрозділів Закарпатської області. Цьогоріч вони відбулись 26 вересня на базі 5-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Іршава.
Виборювати першість у п’яти видах видовищних та яскравих змагань з'їхались 17 команд рятувальників зі всієї області. Теоретичне тестування, проведення розвідки з відшуканням потерпілого в задимленому підвальному приміщенні димокамери, естафета, що включала в себе в'язання подвійної рятувальної петлі на потерпілого, транспортування останнього на ношах та підйом висувною драбиною у вікно третього поверху учбової башти, а також бойове розгортання від автоцистерни. Всі ці етапи рятувальники проводили в спеціальному одязі та апаратах захисту органів дихання та зору, а це додаткові 17-19 кілограмів ваги.
Під час проведення майже всіх етапів, врай важливою умовою є робота рятувальників у команді – ланці ГДЗС. А тут вже потрібні чіткі та синхронні дії, адже у випадку помилки хоча б одного вогнеборця штрафні бали отримує ціла команда.
У безкомпромісній боротьбі за результатами всіх видів змагань перше загальнокомандне місце виборола команда 14-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Ужгород, другими були газодимозахисники 12-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Берегово, а третіми фінішувала 3-я державна пожежно-рятувальна частина міста Рахів.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...