Обласна Програма – задля покращення рівня надання медичної допомоги матерям і дітям

вересня 09 / 2017
 Обласна Програма – задля покращення рівня надання медичної допомоги матерям і дітям

Про це йдеться у проекті рішення «Про хід виконання Регіональної програми «Репродуктивне здоров’я населення Закарпатської області на період до 2020 року», який вноситься на розгляд депутатів облради.

Департамент охорони здоров’я ОДА, як замовник та відповідальний виконавець даної програми, у пояснювальній записці означив найважливіші її завдання. Серед таких - створення умов безпечного материнства шляхом зниження рівня материнської та малюкової смертності, максимальне забезпечення антенатальним доглядом вагітних, зниження рівня захворюва-ності вагітних, роділь і породіль; формування репродуктивного здоров’я в дітей і молоді шляхом зниження рівня запальних захворювань статевих органів та рівня штучного переривання вагітності серед підлітків 15-17 років; удосконалення системи планування сім’ї шляхом підвищення рівня використання сучасних засобів запобігання непланованій вагітності, зниження рівня штучного переривання вагітності; збереження репродуктивного здоров’я населення шляхом зниження рівня захворюваності на рак шийки матки та молочної залози.

У документі йдеться також і про заплановані обсяги та джерела фінансування Програми. Так, загальна вартість програми за планом на період дії програми складає 32 275,0 тис. грн., з них в обласному бюджеті на 2016 рік передбачено 1 000,0 тис. грн.

Фактичні обсяги та джерела фінансування програми такі: за 2016 рік за рахунок видатків програми придбано антибактеріальні препарати для лікування гнійно-септичних ускладнень на загальну суму 247,0 тис. грн., препарати для лікування дихальних розладів новонароджених на загальну суму 324,5 тис. грн.

Виконання основних завдань Програми дасть змогу покращити рівень надання медичної допомоги матерям і дітям, знизити рівень захворюваності вагітних та материнської й малюкової смертності.

Прес-служба Закарпатської облради
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...