На Закарпатті перестали вистрілювати диких тварин

вересня 08 / 2017
На Закарпатті перестали вистрілювати диких тварин

На території Закарпатської області проводиться вакцинація диких тварин від сказу, шляхом розкидання приманок із вакциною проти сказу із літаків на мисливські угіддя.
На Закарпатті диких тварин вакцинують проти сказу
З метою реалізації Угоди між Міністерством аграрної політики та продовольства України, Міністерством сільського господарства і розвитку села Республіки Польща та Міністерства землеробства Угорщини щодо виконання програми боротьби зі сказом на території України.

Цей проект має на меті звести до мінімуму захворювання на сказ як у дикій природі так і серед домашніх тварин. Починаючи з 5 вересня на Закарпатті почали проводитися заходи з пероральної вакцинації диких тварин.

Фінансується авіавакцинація Євросоюзом, аби вздовж українських кордонів убезпечити себе від поширення сказу. Вакцина французька. Приманка, у яку її закладають, українська. Даний препарат повністю безпечний при поїданні домашніми тваринами і не представляє жодної безпеки для довкілля.

Довідка

Сказ (Інші назви: рабіес (лат. rabies), застаріле - гідрофобія, водобоязнь) - гостре інфекційне захворювання, що виникає після укусу зараженої тварини, що протікає з важким ураженням нервової системи і закінчується, як правило, смертельним результатом.

Інкубаційний період сказу дуже довгий. Є навіть випадки до 18 років, стверджують ветеринари. А заразитись можна навіть від шкури тварин на базарі.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар