Дружина закарпатського героя "Хата на Тата" розповіла, що відбувалося після проекту

вересня 07 / 2017
Дружина закарпатського героя "Хата на Тата" розповіла, що відбувалося після проекту
Ольга Крафчик – дружина героя випуску 2 «Хата на тата» -6. Її чоловік Гобі жив лише музикою і вірив, що він – зірка. Незважаючи на те, що татові вже 50 років, він жодного дня не працював. Але після участі у проекті Гобі Крафчика просто не впізнати! Його дружина Ольга розповіла stb.ua, що чоловік працює на двох роботах і активно займається дітьми.
Ольга, поділіться, як змінилося ваше життя після «Хата на тата»?

Змінилося на краще. Наш тато дуже змінився, допомагає у хатніх справах і знайшов роботу! Навіть дві!(посміхається)

Як чудово! А які?

У нього тепер державна посада! Гобі працює керівником музичного гуртка в ліцеї. Вдень займається з дітками, ну а ввечері співає у ресторані.

Ольга, це Ви так надихнули Гобі на пошуки роботи?

Ви знаєте, не тільки я, але і команда проекту «Хата на тата». Швидше, це більше їхня заслуга. Вони дуже вплинули на чоловіка. Після участі у шоу Гобі зрозумів, що може добре заробляти. І не тільки вечорами, виступаючи у ресторанах, але і вдень. Тому він став шукати додаткову роботу і тепер викладає у ліцеї.

Чи встигає тато займатися з дочкою Кароліною? Адже вона дуже хотіла навчитися грати на гітарі …

Зараз почалася школа, і у дітей велика завантаженість. Але вечорами буває, що Кароліна з татом сідають і «бринькають» трошки. Та поки до музичної школи піти не наважилися.
А як вам кліп, який зняв для Гобі проект?

Ой, просто супер! Було море емоцій і вражень, ми усі просто в захваті. Нам телефонують усі родичі та друзі та кажуть про те, який класний вийшов кліп. «Хата на тата» дуже сильно змінила наше життя і звичайно, на краще.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар