Закарпатські рятувальники підбили підсумки роботи за серпень

серпня 31 / 2017
Закарпатські рятувальники підбили підсумки роботи за серпень

31 серпня в Управлінні ДСНС України у Закарпатській області відбулась підсумкова нарада, під головуванням начальника оперативно-рятувальної служби області Романа Гудака.
Розпочався захід з приємного. Очільник закарпатських рятувальників Роман Гудак вручив пагони та привітав із присвоєнням чергового звання полковника служби цивільного захисту заступнику начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації Дмитру Лешко.
Далі присутні, а у ній традиційно взяли участь: керівний склад Управління та начальники структурних підрозділів, проаналізували свою діяльність з початку року та за серпень місяць зокрема. Також, керівництвом Управління було позначено головні завдання, над якими необхідно працювати рятувальникам у наступні місяці.
З початку 2017 року підрозділами Управління області було здійснено 1209 виїздів на гасіння пожеж, що майже на 30 % більше, ніж за аналогічний період минулого року (932). Збільшилась й кількість загиблих на пожежах. Так, за 8 місяців у вогні загинуло 27 краян, ще 18 зазнали різного роду травм та опіків. Щодо прямих матеріальних збитків, заподіяних вогняною стихією, то вони сягають більше п’яти мільйонів гривень, що на 75 % менше ніж за аналогічний період минулого року.
"На сьогодні в краї спостерігається тенденція щодо погіршення оперативної обстановки. Таке збільшення відбулось зокрема через велику кількість пожеж у екосистемах: пожежі сухої рослинності, чагарників та сміття на відкритих територіях, на сьогодні їх зафіксовано 480 випадків. Однак, відзавтра починається осінь, яка супроводжується пожежами, що виникають у житловому секторі та можуть завдати шкоди не лише майну громадян, а й їх здоров’ю та життю» - зауважив під час свого виступу начальник Управління ДСНС України Роман Гудак.
«Тож зараз, звертаю увагу представників усіх підпорядкованих підрозділів на підготовці до осінньо-зимового періоду, а саме профілактиці пожеж, що притаманні саме цієї пори року. Також, першочерговим є забезпечення готовності підрозділів Управління до реагування на надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду, а саме: приведення у належний стан будівель підрозділів ДСНС, підготовка техніки та спорядження, уточнення розрахунків, удосконалення взаємодії з аварійними підрозділами інших органів влади» – підсумував Роман Васильович.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...