У поліції розповіли про продовження набору (ФОТО)

серпня 30 / 2017
У поліції розповіли про продовження набору (ФОТО)


28 серпня, в Ужгородському прес-клубі, відбулася прес-конференція УПП в містах Ужгороді та Мукачеві. Заступник начальника Валерій Найман та інспектор патрульної поліції Євгенія Філоненко розповіли про продовження набору до патрульної поліції. Метою конференції стала необхідність достатньо поінформувати засоби масової інформації про набір, щоб розвіяти чутки.
Так, Валерій Найман наголосив: «Основною метою проведення набору є значне збільшення території обслуговування працівниками патрульної поліції. Вже найближчим часом, патрульна поліція буде обслуговувати дороги державного значення від Мукачева до поста Велика Копаня та від Мукачева до пункту пропуску «Лужанка». Відповідно, передбачено значне збільшення кількості штатних одиниць. Конкурс до лав патрульної поліції включає ряд основних етапів, після проходження яких, майбутні патрульні відправляються на навчання».
Нагадаємо, що близько 30-ти курсантів уже навчаються у Львівському державному університеті внутрішніх справ, а наприкінці грудня вийдуть на патрулювання.
Працівник відділу кадрів УПП в містах Ужгороді та Мукачеві, Євгенія Філоненко окреслила ситуацію з поданням заявок: «Із моменту оголошення набору, ми отримали 555 електронних заяв, з них 243 особи успішно пройшли тестування, 111 – визнані придатними за станом здоров’я, 55 відмінно виконали нормативи з фізичної підготовки. І, за результатами співбесіди, рекомендовані до служби в поліції – 38 курсантів. У процесі відбору на різних етапах беруть участь ще 112 осіб».
На разі, набір до патрульної поліції триває! Тому, якщо Ви ще не подали заявку – чекаємо на Вас!
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...