Новини з Берегова

серпня 29 / 2017
Новини з Берегова

Традиційна освітянська конференція проведена сьогодні у Будинку культури. Під час заходу піднімали ряд проблематичних питань сфери освіти міста. Серед них - гостра нестача кадрів, особливо у ДНЗ, невтішні результати ЗНО, деталі нової реформи, оздоровлення дітей, вивчення української мови в угорськомовних школах міста. Також, попри те, що цьогоріч міська рада виділила більше 8 млн грн (на 2 млн грн більше, ніж тогоріч) для підготовки освітніх закладів до нового навчального року, попереду ще багато роботи. Користуючись нагодою під час виступу також подякував керівникам, колективам навчальних закладів міста, батьківській громадськості, благодійникам за те, що доклали зусиль до того, щоби заклади освіти успішно розпочали новий навчальний рік.

Новини з Берегова


На вул. Бако Габора виконуємо заміну стовпів вуличного освітлення. Тому, до уваги мешканців, можливі перебої з освітленням вулиці протягом 7-10 днів.

Новини з Берегова


Прикра подія сталася на вул. Б. Хмельницького: було зруйновано частину паркану. На жаль, поблизу цього місця не встановлено камер відеоспостереження. Ми вже звернулися до правоохоронних органів. Найімовірніше, аварія сталася в наслідок розвороту вантажівки. Паркан найближчим часом буде відновлено.

Про це повідомив міський голова Берегова Золтан Бабяк на своїй сторнці у Фейсбук.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар