Ужгородська місцева прокуратура відстояла у суді інтереси громади

серпня 17 / 2017
Ужгородська місцева прокуратура відстояла у суді інтереси громади
За принципової позиції прокуратури з недобросовісного орендаря буде стягнуто майже 150 тис грн заборгованості та розірвано договір оренди земельної ділянки площею понад 2 га і вартістю більше 25 млн грн
Як повідомив керівник Ужгородської місцевої прокуратури Дмитро Кириленко, постановою Львівського господарського суду залишено без змін рішення Господарського суду Закарпатської області в частині задоволення позову Ужгородської міської прокуратури в інтересах Ужгородської міської ради до суб’єкта господарювання про стягнення майже 150 тис. грн заборгованості та розірвання договору оренди земельної ділянки площею 2,1542 гаі вартістю понад 25 млн грн у зв’язку з порушенням істотних умов договору.

Зокрема, за узгодженими істотними умовами даного Договору передбачено, що Орендар земельної ділянки зобов’язаний своєчасно вносити орендну плату за користування нею.
Разом з тим, як встановлено з листа Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради, відповідач з моменту укладення договору та отримання земельної ділянки й до часу звернення з відповідним позовом, орендні платежі належним чином не сплачував, допустивши при цьому, систематичність. У зв’язку з чим у останнього перед міським бюджетом виникла заборгованість у сумі понад 130 тис грн. основного боргу та маже 10 тис грн пені.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...