З Херсона на Закарпаття для реабілітації відправлять 4-х ведмедів

липня 26 / 2017
З Херсона на Закарпаття для реабілітації відправлять 4-х ведмедів

Чотирьох бурих ведмедів, що мешкають у зоокутку на території комунального підприємства Херсонської міської ради "Гарантія", відправлять на реабілітацію .

У херсонському зоокутку, який належить комунальному підприємству «Гарантія», тривалий час жили бурі ведмеді, які страждали через неналежні умови. Тепер тварин хочуть передати закарпатському реабілітаційному центру для бурих ведмедів «Синевир». Однак керівництво центру ще повинно вирішити, чи зможуть вони прийняти чотирьох бурих ведмедів з Херсона.

Заради екзотики у Херсоні створили зоокуток, який згодом передали КП «Гарантія», що займається прибиранням сміття. Туди запхали багато тварин, серед яких – п’ять бурих ведмедів. Довгий час тварини жили в неможливих умовах: їжі не вистачало, а вольєри не відповідали навіть мінімальним необхідним розмірам.

Згодом до співпраці залучили громадянина ПАР Лаойнела де Ланжа, який давав гроші на утримання тварин, але навіть цього не вистачало. Тварини продовжували мучитись, а нещодавно там помер ведмідь Жора. Після цього активісти Херсона забили на сполох.

Рішення про відправку ведмедів, що мешкають у херсонських комунальників, на реабілітацію, було ухвалено завдяки наполегливості громадських активістів. Вони неодноразово наголошували, що тварини мешкають у незадовільних умовах.

Таким чином буде врятовано життя чотирьох клишоногих.

Раніше у зоокутку "Гарантії" мешкали п'ятеро ведмедів. Однак, одного довелося приспати через онкологію в термінальній стадії.

Чотирьох ведмедів хочуть відправити у центр реабілітації "Синевир", що на Закарпатті, або ж до Національного природного парку "Галицький" - на Івано-Франківщину. Під час наради, на якій обговорювалася доля тварин, ухвалили рішення звернуться до обох заповідників.


Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар