Кронування по-ужгородськи: небезпечні дерева чи комусь треба дрова?

липня 24 / 2017
Кронування по-ужгородськи: небезпечні дерева чи комусь треба дрова?


Як повідомляє кол-центр ПАТ «Закарпаттяобленерго», сьогодні, 24 липня, працівники Ужгородського МРЕМу проводять монтажні роботи на вулиці Заньковецької, 87а, 87б, 89,93, 95, 91, а також зрізають гілки дерев під лінією електропередач на вулицях Боженка, Кошицькій, Орлиній. На Грушевського, 35, Островського – аварійне відключення світла.
Завтра, 25 липня, запланований капітальний ремонт на вулицях Словацькій, Лісній, Іваньківській, Пряшівській, у провулках Зоряному, Нижненімецькому, Вишненімецькому, Собранецькому. Ремонтні роботи проводитимуть і на вулицях Штенберга, Лінтура.
Поточний ремонт на вулицях Ревая, Снігурського, Штенберга, Лінтура, у Боздоському парку працівники МРЕМу робитимуть у середу, 26 липня. Цього ж дня планують зрізати гілки дерев на вулицях Болотинській, Українській.
27 липня на вулиці Гранітній проводитимуть капремонт, а 28 липня – монтажні роботи на проспекті Свободи 53 (магазин «Ювілейний»).
Роботи триватимуть з 09.00 до 17.00 і в цей час можливі відключення електроенергії.
За додатковою інформацією звертайтеся безпосередньо до ПАТ «Закарпаттяобленерго», контактний номер кол-центру – 0 800 50 16 20.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...