Нова амбулаторія сімейної медицини працює відтепер в мікрорайоні Радванка (ВІДЕО)

липня 24 / 2017
Нова амбулаторія сімейної медицини працює відтепер в мікрорайоні Радванка (ВІДЕО)


12 тисяч пацієнтів буде обслуговувати нова амбулаторія в мікрорайоні Радванка в Ужгороді. На вулиці Гранітній, у будівлі колишньої дитячої поліклініки проведений капітальний ремонт та створена нова амбулаторія сімейної медицини. Відтепер 20 медпрацівників: сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів та медичних сестер будуть опікувати два великих мікрорайона міста.

Тетяна КОЗАК, головний лікар Ужгородського міського центру первинної медико-санітарної допомоги:

У нас за ці 3 роки капітально відремонтовані 2 амбулаторії (на вул. Капушанській, Челюскінській). Це третя амбулаторія, де закінчений ремонт (вул. Гранітна, 8А). Я думаю, що в нас усі амбулаторії будуть гарні, зразкові. Їх буде як приємно відвідувати, так і працювати там.

Завдяки новому обладнанню пацієнтам можуть зробити кардіограму, інгаляції. Також медики проводять щеплення та інші маніпуляції. Ті мешканці Радванки, котрі вже роками відвідують амбулаторію, задоволені змінами.

Відремонтувати приміщення вдалося в рамках міської програми реконструкції центру медико-санітарної допомоги. На роботи виділили 1 мільйон 300 тисяч гривень.

Категорія : СуспільствоLoading...
загрузка...