Працівники поліції Закарпаття навідалися до дітей, які відпочивають в таборі (ФОТО)

липня 17 / 2017
Працівники поліції Закарпаття навідалися до дітей, які відпочивають в  таборі (ФОТО)

Сьогодні працівники поліції Закарпаття навідалися до дітей, які відпочивають в літньому духовному таборі відпочинку «Камо грядеши» в с.Осій Іршавського району. Працівники ювенальної поліції, кінологи, експерти-вибухотехніки та спецпризначенці влаштували дітям незабутнє свято.

Вісім десятків дітей з усієї області відпочивають в літньому оздоровчому таборі «Камо градеши» в с.Осій Іршавського району, організованому Мукачівською православною єпархією. Там діти поєднують духовні бесіди з оздоровленням і відпочинком на природі. А сьогодні в літній дитячий табір завітали несподівані гості.

Працівники поліції Закарпаття навідалися до дітей, які відпочивають в  таборі (ФОТО)


До відпочиваючих дітей і їхніх духовних наставників навідалися гості з м.Ужгорода, а саме з Головного управління Національної поліції в Закарпатській області. Його представляли начальник Кінологічного центру полковник поліції Олександр Лазар, керівник ювенальної превенції поліції підполковник Андрій Курта, а також інспектор-кінолог вибухотехнічної служби капітан Семен Поцко, кінологи та бійці спецпідрозділу поліції.

Підполковник Андрій Курта нагадав дітям правила поведінки у період літнього відпочинку, зокрема правила поводження на водоймах, у побуті, при виявленні вибухонебезпечних предметів тощо. Також поліцейський наголосив на відповідальності неповнолітніх за скоєння злочинів.

Полковник Олександр Лазар розповів про роботу Кінологічного центру поліції Закарпаття, а його колеги-кінологи та інспектор-вибухотехнік Семен Поцко продемонстрували роботу службових собак із виявлення вибухівки та затримання злочинців.

Працівники поліції Закарпаття навідалися до дітей, які відпочивають в  таборі (ФОТО)


Далі дітям продемонстрували прийоми рукопашного бою та затримання злочинців, тактику ведення бою у виконанні спецпризначенців поліції. Особливе захоплення в юнаків і дівчат викликали зразки бойової зброї спецпризначенців та близьке знайомство з розумними службовими собаками.

На завершення один із організаторів свята – голова інформаційного відділу Мукачівської православної єпархії протоієрей о.Олександр подякував правоохоронцям за цікаву й змістовну екскурсію.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...