Що робитимуть сьогодні ужгородські комунальники?

червня 29 / 2017
Що робитимуть сьогодні ужгородські комунальники?


Сьогодні в Ужгороді працівники «Закарпателектробуду» міняють лампи та монтують нову лінію вуличного освітлення на вулицях Шишкіна, Разіна, Єрмака. На вулицях Підградській, Загорській, Високій, площі Б. Хмельницького підприємство ремонтує трансформаторні підстанції.
«УжАгромікс» косить зелені зони на набережній Київській, де також підстригають живопліт. З проспекту Свободи працівники «УжАгроміксу» прибирають гілку, яка впала внаслідок негоди.
Підприємство «АВЕ-Ужгород» ліквідовує стихійні сміттєзвалища на вулицях Бродлаковича, Оноківській.
На вулиці Коритнянській КШЕП проводить підготовчі роботи до поточного ремонту. Вночі комунальники прибирали вулиці міста з використанням спецтехніки.
Працівники КБК роблять капітальний ремонт тротуарів на вулиці Собранецькій (викладають ФЕМ-плитку) та капремонт Замкових Сходів (підготовчі роботи).
Продовжує ТОВ «БК Капітальна» капітальний ремонт тротуарів на площі Поштовій (підготовчі роботи, розбирають покриття з фігурних елементів мощення).
Працівники товариства «БК Антрол» займаються капремонтом тротуарів на Болотинській (підготовчі роботи). Крім того, у рамках капітального ремонту викладають ФЕМ-плитку на вулиці Вакарова.
На вулиці Керченській, 7а триває капітальний ремонт внутрішньоквартальної території (підготовчі роботи).
ТОВ «Комерція і будівництво» робить капітальний ремонт покрівлі житлового будинку на пр.Свободи, 32, а ТОВ «Аквареконструкція» – капремонт водопроводу та каналізації на вулиці Добрянського, 8.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар