В Тячеві в потічок «Голубий Дунай» вивели каналізацію (фото)

червня 23 / 2017
Ще в серпні 2015 року Тячівське міжрайонне управління водного господарства підписало договір з Тячівською міською радою на виконання робіт по проекту «Регулювання потічка «Голубий Дунай» в м.Тячів. Роботи розпочалися на початку вересня 2015 року і тривають по теперішній час.

Проведено вирубку чагарників, дерев, та розчистку русла потічка Голубий Дунай від сміття та намулу. Проводиться закріплення укосів і дна потічка бутовим каменем для збільшення пропускної спроможності та захисту берегів від шкідливої дії вод в період підняття рівнів води (інтенсивних опадів, танення снігу). Влаштовано комплекс водопровідних споруд у вигляді закритої труби для стоку води. Проект коштує декілька міліонів гривень і виконується перш за все для покращення благоустрою мешканців міста Тячева.

При комісійному обстеженні за участі спеціалістів Тячівської міської ради, міського комунального підприємства «Міськжилокомунгосп», спеціалістів департаменту екології та водних ресурсів Закарпатської ОДА, Тячівського відділення ВП ГУНП та фахівців Тячівського міжрайонного управління водного господарства виявлено, що окремі мешканці м.Тячів всупереч закріпленій в правовому законодавстві системі державних та суспільних заходів, спрямованих на запобігання забрудненню, засміченню, вичерпанню вод та організацію раціонального використання водних ресурсів для забезпечення ліквідації негативних явищ і поліпшення стану вод, свідомо забруднюють каналізаційними стоками потічок «Голубий Дунай», який протікає в центральній частині міста, повідомляють на офіційному сайті БУВР Тиси
В Тячеві в потічок «Голубий Дунай» вивели каналізацію (фото)
В Тячеві в потічок «Голубий Дунай» вивели каналізацію (фото)
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...