Батєво захищають від підтоплення (фото)

червня 21 / 2017
Батєво захищають від підтоплення (фото)

На замовлення Батівської селищної ради, в травні місяці працівниками Берегівського МУВГ було розпочато виконання робіт згідно проекту « Реконструкція водовідвідних каналів для захисту від підтоплення смт Батьово, Берегівського району.

Метою виконання даних заходів є збільшення пропускної спроможності каналів та запобігання підтоплення частини села під час проходження інтенсивних опадів, з подальшим відведенням води в магістральні меліоративні канали.

Загалом проектом передбачається виконання культуртехнічних робіт, а саме : проведення розчистки від чагарнику, улаштування трубчастого переїзду (труба сталева d=630 мм) на ділянці №4, влаштування трубчастого переїзду на ділянці № 5 (труба сталева d=820 мм) . земляні роботи, згідно проекту складають 420 м3.

На виконання робіт заалучено екскаватор ЕО 2621 для розробки та навантаження грунту, автосамоскид МАЗ 5551, автокран КС-3577, трактор ЮМЗ та УАЗ 34519.

Проведення даних робіт здійснюється в рамках виконання заходів Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну р.Тиса у Закарпатській області на 2013-2021 рр». Вартість виконання робіт скла 201 тис.грн
Батєво захищають від підтоплення (фото)
Батєво захищають від підтоплення (фото)
Берегівське МУВГ
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...